Ansatte

Anne Berit Sveen

Rådgiver økonomi og HR

930 64 653 abs@vofo.no

Xiaowei Aakervik

Rådgiver administrasjon og Oslo

948 17 557 xiaowei@vofo.no

Mats Grimsgaard

Konstituert generalsekretær

926 11 925 mg@vofo.no

Torgeir Toppe

Politisk seniorrådgiver, rådgiver Vestland og Agder

95932693 torgeir.toppe@vofo.no

Stian Juell

Generalsekretær (i foreldrepermisjon)

415 63 409 stian@vofo.no

Cecilie Hänninen

Seniorrådgiver kompetanse

975 21 192 cecilie.hanninen@vofo.no

Morten Helliesen

Rådgiver Rogaland

913 90 345 morten.helliesen@vofo.no

Kirsten Ramberg

Rådgiver Troms og Finnmark, Vestfold og Telemark, og prosjekt

974 35 474 kirsten.ramberg@vofo.no

Andrès Lòpez Aliciasson

Rådgiver Innlandet og prosjekt

414 11 960 andres.lopez@vofo.no

Jørn Helge Sørensen

Rådgiver Nordland

976 68 874 jorn.sorensen@vofo.no

Mari Winsents

Seniorrådgiver organisasjon

993 15 135 mari.winsents@vofo.no

Kristin Myrmel

Rådgiver kommunikasjon og Trøndelag

95987690 kristin.myrmel@vofo.no

Ragnar Johansen

Rådgiver Møre og Romsdal

92608684 ragnar.johansen@vofo.no